Zbiórka żywności

Administrator 11 grudnia 2017, 15:10

W dniach od 1 do 3 grudnia 2017 r. odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Bank Żywności w Pile. Wolontariusze z naszej szkoły, pod opieką pp. Małgorzaty Lipskiej i Agnieszki Zühlke, wyposażeni w identyfikatory i ulotki, z wielkim zaangażowaniem zbierali produkty spożywcze w Markecie „Stogrosz”. Uwrażliwiali innych na potrzeby osób żyjących w ubóstwie i zachęcali do dzielenia się na miarę swoich możliwości.
Zebrana przez wolontariuszy żywność została przekazana do magazynów Banków Żywności, gdzie będzie odpowiednio posortowana. Następnie trafi do hospicjów, domów samotnej matki, schronisk dla ofiar przemocy, noclegowni, jadłodajni, domów dziecka i świetlic środowiskowych.
Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę należą się słowa uznania. Serdecznie dziękujemy!