Przyjaciele szkoły

Osiągnięcia i sukcesy naszej szkoły są możliwe dzięki pomocy i wsparciu życzliwych ludzi. Mamy to szczęście spotkać ich na swojej drodze. Do grona Przyjaciół Szkoły należą rodzice dzieci szkolnych jak i również osoby niezwiązane z placówką. Dzięki ich zaangażowaniu i ofiarności możliwa staje się realizacja naszych celów i zamierzeń.

Serdecznie dziękujemy Przyjaciołom Szkoły, którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży.

Otwarcie Sali Zabaw
psz

Państwo Marzena i Piotr Goździewscy oraz Pan Wojciech Andrzejewski współfinansowali remont i wystrój Sali Zabaw.

„Świat Zabawek” w sali nr 5

DSC05562

Od trzech lat Pan Bogumił Andrzejewski przekazuje do sali nr 5 fantastyczne zabawki, wywołując tym uśmiech na twarzach dzieci.

Wystrój okien w szkole

DSC05880

Pani Danuta Dudziak uszyła firany na okna w naszej szkole.

Rodzice uczniów klasy Ia SP zakupili do sali nr 6 ekran oraz uchwyt do rzutnika.