ŚWIETLIKI TO MY

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile obejmuje opieką dzieci z klas nauczania zintegrowanego (I-III). Nasza świetlica otwarta jest dla dzieci, które zmuszone są z niej korzystać z uwagi na brak opieki w domu podczas gdy rodzice pracują. Zabawy i zajęcia prowadzone przez naszą świetlicę mają na celu: kształtować osobowość dzieci poprzez udostępnienie im możliwości wszechstronnego rozwoju, kształtowanie postaw, poszerzanie wiedzy, rozwijanie umiejętności, doskonalenie zdolności wychowanków. Nasza świetlica stawia sobie za zadanie pomoc swoim wychowankom w poznawaniu świata, nabywaniu tak ważnych w życiu umiejętności społecznych oraz rozwijaniu zainteresowań. Stara się zapewnić kontakt z wieloma formami spędzania czasu wolnego. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby wzbogacać nasz warsztat pracy, stwarzać miła, ciepłą atmosferę  dla każdego wychowanka.

Zapisy przyjmują wychowawcy na podstawie:

pdf Karty zgłoszenia pobierz
pdf Potwierdzenia zatrudnienia rodziców. pobierz
pdf Informacja dla rodziców. pobierz
pdf Regulamin świetlicy. pobierz
pdf Kontrakt między rodzicami a wychowawcami świetlicy pobierz