facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika

Nauczyciele

Adaszak-Kontek Iwona wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Bednarz Joanna matematyka
Bielawska Katarzyna wychowanie fizyczne
Bogusławska Danuta nauczyciel wspomagający
Brzyszko-Olechnowicz Katarzyna wychowawca świetlicy
Bukowska Krystyna zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, informatyka
Chmielewska Monika edukacja wczesnoszkolna
Cieplińska-Weinstock Julita przyroda, biologia
Czobit Agnieszka matematyka
Dąbrowska-Usurska Barbara język niemiecki
Demczar Agata matematyka
Disterheft Paweł historia, informatyka
Dobosz Maciej wychowanie fizyczne
Dryka Dominika edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki
Górny Andrzej pedagog, psycholog
Gracz Małgorzata pedagog
Grzesik Wioletta język polski, wos
Jabłońska Ewa plastyka, zajęcia artystyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Jaruga Joanna język angielski
Jasińska Magdalena język polski
Klauza Magdalena język angielski
Koniec Ewa religia
Kowalski Jarosław historia
Krajewska Marzena wychowawca świetlicy
Krogulec Krzysztof wychowanie fizyczne
Kryza Emilia biblioteka, etyka
s. Kuczma Małgorzata religia
Lewandowska Kamilla język polski
Lipska Małgorzata geografia
Lipska-Gendera Dominika wychowawca świetlicy
Łajdych Agnieszka język niemiecki, logopedia, doradztwo zawodowe
Małek Bartosz język angielski, wychowawca świetlicy
Mańkowska Krystyna język polski
Naskręt Marika język polski
Pierzchała Sabina muzyka, plastyka,  zajęcia artystyczne,
Piotrowska Danuta zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Popławska Anna fizyka, informatyka
Ratajczak Małgorzata wychowanie fizyczne
Rysiewska Marianna wychowanie fizyczne
Schmidt Angelika edukacja wczesnoszkolna
Senska Beata matematyka
Sieniawski Michał język angielski
Sokołowska Dorota edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Staniszewska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Starkowska Iwona biblioteka
Starszak Zbigniew wychowanie fizyczne
Stawicka-Pipowska Joanna edukacja wczesnoszkolna
Stefanowska Małgorzata język niemiecki
Szala Martyna język angielski
Ślebioda Marzena wychowanie fizyczne
Świgoń Karolina matematyka
Torzewska Aleksandra język polski
Ks. Wierzchowski Tomasz religia
Włoch Hanna edukacja wczesnoszkolna
Wojtysiak Anna chemia
Wrona Katarzyna zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, technika,
Wrzesińska Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
Zart-Buszka Mirosława informatyka, edukacja wczesnoszkolna
Zientkowska Violetta biologia, wychowanie do życia w rodzinie
Zühlke Agnieszka nauczyciel wspomagający
Scroll Up