facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Nauczyciele

1. Adamska Angelika edukacja wczesnoszkolna, plastyka
2. Adaszak – Kontek Iwona wychowanie fizyczne
3. Bednarz Joanna matematyka
4. Bielawska Katarzyna wychowanie fizyczne
5. Bogusławska Danuta nauczyciel wspomagający
6. Bukowska Krystyna Informatyka, technika
7. Chmielewska Monika edukacja wczesnoszkolna
8. Cieplińska – Weinstock Julita przyroda, biologia
9. Czobit Agnieszka matematyka
10. Czopek  Ewa wychowawca świetlicy
11. Demczar Agata matematyka
12. Disterheft Paweł historia, informatyka, technika
13. Dobosz  Maciej wychowanie fizyczne
14. Dryka Dominika edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki
15. Gracz Małgorzata pedagog
16. Grzesik Wioletta j. polski
17. Jabłońska Ewa plastyka, edukacja dla bezpieczeństwa
18. Jaruga Joanna język angielski
19. Jasińska Magdalena j. polski, muzyka
20. Juszczak Magda chemia, wychowawca świetlicy
21. Kamińska – Jachnik Julia język angielski
22. Klauza Magdalena język angielski
23. Koniec Ewa religia
24. Kowalski Jarosław historia, wychowanie do życia w rodzinie
25. Krajewska Marzena wychowawca świetlicy
26. Krogulec Krzysztof wychowanie fizyczne
27. Kryza  Emilia biblioteka, etyka
28. s. Kuczma Małgorzata religia
29. Lewandowska Kamilla j. polski
30. Lipska Małgorzata geografia
31. Łajdych Agnieszka język niemiecki, doradztwo zawodowe, logopedia
32. Małek Bartosz wychowawca świetlicy
33. Mańkowska Krystyna j. polski, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
34. Naskręt Marika j. polski
35. Pierzchała Sabina plastyka
36. Połyniak Katarzyna zaj. korekcyjno – kompensacyjne, zaj. techniczne
37. Popławska Anna fizyka, informatyka
38. Ratajczak Małgorzata wychowanie fizyczne
39. Rysiewska Marianna wychowanie fizyczne
40. Senska  Beata matematyka
41. Sieniawski Michał język angielski
42. Sokołowska Dorota edukacja wczesnoszkolna
43. Staniszewska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
44. Starkowska Iwona wychowawca świetlicy
45. Starszak Zbigniew wychowanie fizyczne
46. Stawicka – Pipowska Joanna edukacja wczesnoszkolna
47. Stefanowska Małgorzata język niemiecki, wychowawca świetlicy
48. Szala Martyna język angielski
49. Ślebioda Marzena wychowanie fizyczne
50. ks. Śliwiński Daniel religia
51. Świgoń Karolina matematyka
52. Włoch  Hanna edukacja wczesnoszkolna
53. Wrzesińska Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
54. Zart – Buszka Mirosława edukacja wczesnoszkolna
55. Zientkowska Violetta biologia
56. Zühlke Agnieszka nauczyciel wspomagający
Scroll Up