Klub Młodych Odkrywców

W naszej szkole, z inicjatywy nauczycieli fizyki i chemii powstał Klub Młodego Odkrywcy. Jest to ogólnopolski program koordynowany przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Pod opieką nauczycieli młodzi odkrywcy przeprowadzają eksperymenty i badania naukowe. W całej Polsce i za granicą działa już ponad 700 klubów, które są zrzeszone w sieć i dzięki temu mogą korzystać z bezpłatnych warsztatów, bazy scenariuszy czy wymieniać się wiedzą. Nasz klub nazywa się „Warsztat badacza” i należy do niego 15 uczniów. 29 września 2015r. odbyły się pierwsze zajęcia i są kontynuowane do dnia dzisiejszego. Chcąc podzielić się z Wami tym, co robimy udostępniamy dla Was podstronę, na której znajdziecie zdjęcia i opisy najciekawszych naszych doświadczeń. Zapraszamy do wspólnego eksperymentowania.

pdf Chromatografia pobierz
pdf Pływające kulki pobierz