Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Klub Młodych Odkrywców

W naszej szkole, z inicjatywy nauczycieli fizyki i chemii powstał Klub Młodego Odkrywcy. Jest to ogólnopolski program koordynowany przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Pod opieką nauczycieli młodzi odkrywcy przeprowadzają eksperymenty i badania naukowe. W całej Polsce i za granicą działa już ponad 700 klubów, które są zrzeszone w sieć i dzięki temu mogą korzystać z bezpłatnych warsztatów, bazy scenariuszy czy wymieniać się wiedzą. Nasz klub nazywa się „Warsztat badacza” i należy do niego 15 uczniów. 29 września 2015r. odbyły się pierwsze zajęcia i są kontynuowane do dnia dzisiejszego. Chcąc podzielić się z Wami tym, co robimy udostępniamy dla Was podstronę, na której znajdziecie zdjęcia i opisy najciekawszych naszych doświadczeń. Zapraszamy do wspólnego eksperymentowania.

pdf Chromatografia pobierz
pdf Pływające kulki pobierz
pdf Wędrówka kropli pobierz
pdf Kiedy jajko pływa, a kiedy tonie? pobierz
pdf Ciecz Nienewtonowska pobierz
pdf Wyznaczamy masę bez wagi pobierz
pdf Srebrzenie jajka pobierz
pdf Emulsja pobierz
pdf Świąteczne mydełka pobierz
pdf Sztuczny śnieg pobierz
pdf Świeczki zapachowe pobierz
pdf Znikający atrament pobierz
pdf Kapuściana koszulka pobierz
pdf Erupcja wulkanu pobierz
pdf Tęcza w probówce pobierz
pdf Piankolina pobierz
pdf Aromatyczne perfumy pobierz

Filmy z eksperymentów