Wycieczka do Paryża

Administrator 29 kwietnia 2024, 10:25

W dniach 21-26 kwietnia odbyła się wycieczka do Paryża, której uczestnikami byli  nasi uczniowie pod opieką nauczycieli: pp. Agnieszki Czobit, Joanny Jarugi, Magdy Juszczak, Marianny Rysiewskiej oraz Marzeny Ślebiody.

Podczas czterech intensywnych dni zwiedzaliśmy najważniejsze atrakcje tej  przepięknej stolicy Francji między innymi: Panteon, Bazylikę Sacre-Coeur na wzgórzu Montmarte, Plac Pigalle, college de France-Sorbona, Łuk Triumfalny, Wieżę Eiffla, Luwr, Muzeum Perfum Fragonard, rejs po Sekwanie, Eurodisneyland.

Wycieczka do Paryża dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń i pozwoliła zgłębić bogatą kulturę oraz historię tego fascynującego miasta. Każdy dzień był pełen nowych doświadczeń, a wspólne chwile spędzone w grupie na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy Pracowni Turystycznej Majcher & Fiołka za zorganizowanie tej wspaniałej podróży.