Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zajęcia projektowe w 3b – jesienna makieta lasu

Administrator 17 października 2021, 11:55

Kolorowa jesień zawitała do klasy 3b, której wychowawcą jest p. Elżbieta Wrzesińska. Po szeregu zajęć tematycznych przybliżających informacje o lesie, jego warstwowej budowie i jego mieszkańcach 13 października uczniowie klasy 3b wzięli udział w zajęciach projektowych tworząc makietę lasu. Wspólne tworzenie projektu, wymiana zdań, dyskusja, co powinno się znaleźć na makiecie i gdzie powinno się znaleźć, było wspaniałym powtórzeniem i usystematyzowaniem wiedzy. Twórcza radość towarzyszyła pracy, a jej efekty można podziwiać na zdjęciach.