Wyniki konkursu plastycznego

Administrator 15 grudnia 2023, 13:05

1-19 listopada nasza szkoła brała udział w ogólnoświatowej kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”, w tym czasie w szkole było zorganizowanych wiele przedsięwzięć, których celem było zwrócenie uwagi na temat przemocy skierowanej głównie do dzieci i młodzieży. Ogłoszony był również konkurs plastyczny – chętni uczniowie mogli wykonać pracę indywidualną lub grupową reprezentując klasę. Łącznie wpłynęło 98 prac plastycznych, które oceniła komisja w składzie: p. Julita Żybort, p. Iwona Starkowska, p. Małgorzata Gracz. Komisja nagrodziła następujące klasy i osoby. Pierwsze miejsce zajęła klasa 2c, drugie miejsce klasa 6c, trzecie miejsce ex aequo klasy 6b i klasa 5a. Nagrody indywidualne zostały przyznane następującym osobom: Oliwia Wnuk (1c), Szymon Michalski (2c), Małgorzata Wawrzos (3a), Kajetan Ciepły (4b), Julia Sienkiewicz, Gabriela Matejek i Alicja Słaba (6b). Pani Małgorzata Gracz, koordynator kampanii i organizator konkursu, serdecznie gratuluje klasom i osobom nagrodzonym, a pozostałym dziękuje z całego serca za tak liczny udział w konkursie. Wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie otrzymają pochwałę.