Wycieczka integracyjna

Administrator 29 września 2021, 13:40

27 września 2021 r. wychowawczyni p. Julia Kamińska-Jachnik wraz z p. Joanną, mamą Wiktorii, p. Alicją, mamą Huberta i p. Agnieszką, mamą Zuzi oraz uczniami klasy 8b wybrali się na pilską kręgielnię „Bowling” by uczcić Dzień Chłopaka. W drodze „babskiego” losowania Misterem klasy został Wojtek. Jednak każdy chłopak został Wicemisterem, np.: Wicemister Historii, bo jest mistrzem z histy, Jaśnie Wysokości, bo jest najwyższy w klasie, czy Dwóch kółek, bo hulajnoga to jego życie! Jeden z chłopców, Oliwer, został wyróżniony niespodzianką – jego ulubioną pizzą kebab. Z takim gestem wyszła mama Wojtka, który mógł liczyć na wsparcie Oliwera w dzień kiedy ten skręcił kostkę. Dzisiejszy dzień był pełen emocji!
Ale to nie koniec. Wyjście na kręgle było poprzedzone Grą Miejską. Pytania z zakresu historii miasta Piły, wiedzy z polskiego, matematyki oraz angielskiego okazały się wspaniałą zabawą integrującą klasę. W tym miejscu ogromne podziękowania należą się ww. paniom. Klasa została podzielona na trzy grupy,
z których każda w odstępach czasowych wyruszała w miasto by wykonać emocjonujące, a co najważniejsze integrujące uczniów zadania. Wygrały BONKI, taką nazwę nadała sobie najlepsza drużyna. Nie zabrakło dyplomów gratulacyjnych oraz słodkiej niespodzianki. Podziękowania należą się również p. Julii Kamińskiej-Jachnik, wychowawczyni klasy, która opracowała cały integracyjny arkusz egzaminacyjny. Hmmmm…pewnie dziwicie się….egzaminacyjny. Otóż niektóre pytania sprawdzały wiedzę z zakresu przebiegu egzaminu ósmoklasisty. Wszak w tym roku szkolnym uczniowie 8b będą go zdawać. Teraz na pewno już zapamiętają, że o godz. 9.00 rozpoczyna się każdy z trzech ważnych egzaminów w życiu piętnastolatków.