Wycieczka do Karpacza

Administrator 15 czerwca 2022, 11:59

W terminie 8-9-10 czerwca 2022 r. odbyła się wymarzona, długo oczekiwana i najlepsza wycieczka uczniów z klas najstarszych Szkoły Podstawowej nr 3, klas ósmych. Dzięki współpracy z rodzicami, panem Krzysztofem M., tatą Huberta z kl.8b oraz panią Magdaleną K., mamą Jakuba z kl. 8a, a panią Julią Kamińską-Jachnik, nauczycielką podstawówki doszło do niezapomnianej, jak to niektórzy rodzice napisali w podsumowujących komentarzach, wycieczki do Karpacza. Uczniowie spisali się na medal w przenośni i dosłownie. Byli grzeczni, kulturalni, koleżeńscy, a ich odwaga i dzielność, sprostali wejściu na Śnieżkę, została odznaczona pamiątkowymi medalami! Zwiedziliśmy Zamek Książ, Starą Kopalnię, weszliśmy na Śnieżkę, byliśmy w Szklarskiej Porębie, gdzie widzieliśmy przepiękny Wodospad Szklarki. Bardzo dziękujemy opiekunom pp. Mariannie Rysiewskiej, Agnieszce Łajdych oraz Ewelinie Iwan-Pareckiej za opiekę podczas trwania całej wyprawy. Wycieczkę uważamy za udaną!