Wizyta uczniów z klas mundurowych

Administrator 22 listopada 2022, 20:22

14 listopada 2022 r. wizytę w naszej szkole złożyli mundurowi ze Szkoły przy Teatralnej w Pile wraz z nauczycielem p. Romanem Powolnym. Uczniowie przedstawili profile klas mundurowych: strażacką, wojskową i policyjną, opowiedzieli o profilu nauczania i doborze do szkoły. Kolejnym elementem lekcji była rozmowa na temat zagrożeń wśród młodzieży, przemocy wśród rówieśników, relacjach w klasie, hejcie. Uczniowie klasy szóstej z uwagą wysłuchali prelegenta oraz starsze o kilka lat koleżanki i kolegę, którzy również ustosunkowali się do poruszanych zagadnień na temat agresji i przemocy. Przybycie mundurowych wzbudziło duże zainteresowanie uczniów naszej szkoły. Dziękujemy serdecznie za przyjęcie zaproszenia i wsparcie w Kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży.