Wigilia w 4b

Administrator 21 grudnia 2022, 09:12

20 grudnia 2022r. klasa 4b wraz z wychowawcą p. Julią Kamińską-Jachnik przygotowała spotkanie wigilijne. Ogromne podziękowania należą się rodzicom, którzy zadbali by każde dziecko nie zapomniaało o wymiennym prezencie dla kolegi z klasy. Każdy uczeń miał słodkie/słone przekąski oraz przygotowany Christams cracker. Ten ostatni drobiazg to cukierek, który w każde Boże Narodzenie leży na śwątecznym stole w krajach anglojęzycznych. W związku z tym, że 4b to klasa językowa nie zabrakło akcentu z zagranicy. Wszystko pięknie się udało. Uczniowie nie zapomnieli o dyrketorze szkoły Panu Szymonie Frydrychu, paniach wicedyrektorkach, Pani Agacie Demczar i Pani Beacie Sensk, pani sekretarce, Pani Małgosi, a także o pani bibliotekarce, Pani Emilce oraz nauczycielce wspomagającej z Ukrainy, Pani Irinie oraz o pracownikach z obsługi, którym uczniowie przygotowali nie lada niespodziankę. Życzenia i słodki poczestunek, tym został obdarowany każdy z wyminionych pracowników szkoły, a Pan dyrektor dodatkowo został obdarowany angielskim Christmas cracker’em.