Wernisaż – promocja kalendarza

Administrator 31 stycznia 2022, 20:02

14 stycznia miały miejsce obchody Dnia Babci i Dziadka, których organizatorem było Stowarzyszenie Pro – Senior i Klub Seniora. Wydarzenie miało miejsce w Hotelu Arche. Podczas uroczystości oprócz licznych występów oraz wernisażu twórczości p. Ilony Banach-Wach, został zaprezentowany kalendarz, który został stworzony ze zwycięskich prac konkursowych. W ramach przypomnienia, uczniowie naszej szkoły wzięli w ubiegłym roku udział w konkursie plastycznym „Senior w rodzinie”. Z dumą możemy przypomnieć, że czworo naszych uczniów zajęło wówczas czołowe miejsca. To właśnie miedzy innymi prace tych uczniów, można zobaczyć w promowanym kalendarzu na rok 2022. Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy!