VI Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „InfoSukces”

Administrator 27 lutego 2019, 10:44

25 lutego 2019 r. uczniowie klasy VIIIb Jakub Pawłow oraz Maksym Ślugajski zakwalifikowali się do II etapu Konkursu Informatycznego „InfoSukces” organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.
INFOSUKCES to konkurs z informatyki przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. W pierwszym etapie konkursu należało wykonać prezentację lub grę opisującą na czym polega „Internet rzeczy” oraz gdzie ma lub będzie miał zastosowanie.
Nasi uczniowie swoje prace wykonali z wykorzystaniem środowiska programowania wizualnego SCRATCH.
Kolejny etap konkursu odbędzie się w siedzibie organizatora 15 marca 2019 r. Jakubowi i Maksymowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.