Uczniowie naszej szkoły na XXX Powiatowym Konkursie Ortograficznym

Administrator 27 marca 2024, 09:08

W sobotę 23 marca w Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile odbył się XXX Powiatowy Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Prezydenta Miasta Piły. Gośćmi specjalnymi byli: p.o. prezydenta miasta Piły p. Beata Dudzińska, poseł na Sejm RP p. Piotr Głowski, marszałek Sejmu VII kadencji i wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego p. Ewa Kopacz, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego p. Jacek Bogusławski oraz pomysłodawczyni konkursu – wiceprzewodnicząca Rady Miasta p. Zdzisława Karpińska.

Podczas konkursu naszą szkołę reprezentowali: Adam Nsiri (3c), Gabriela Kurminowska (4a), Alicja Bernacka (5b), Kalina Rerek (7b) oraz Julita Krysiak (8a). Niestety w tym roku nie udało się zdobyć miejsc na podium, jednak znalezienie się w gronie reprezentantów to już spory sukces. Szkolny etap konkursu przeprowadziła p. Wioletta Grzesik, zaś opiekunem podczas etapu powiatowego była p. Marika Naskręt. Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy najlepszych wyników w naszej szkole!