Turniej Warcabowy dla uczniów klas 1 – 3

Administrator 2 grudnia 2021, 21:55

30 listopada 2021 r. w świetlicy szkolnej odbył się Turniej Warcabowy dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej zorganizowany i przeprowadzony przez p. Marzenę Krajewską. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszej części wszyscy uczestnicy rozegrali po dwie partie z losowo przydzielonymi przeciwnikami. Następnie ci, którzy zdobyli największą liczbę punktów przeszli do kolejnej części turnieju.
W turnieju zwyciężyła Anna Juszczak (3a), II miejsce zajął Mikołaj Kozieł (3b), III miejsce zdobył Fabian Klorkowski (3a) , a wyróżnienie otrzymał Bartosz Iwański (2c).
Wszystkim uczestnikom turnieju wręczono upominki, a finaliści otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Laureatom gratulujemy! Uczniów klas 1 – 3 zapraszamy do udziału w kolejnym Turnieju Warcabowym, który odbędzie się już za rok.