Turniej minikoszykówki o Puchar Dyrektora SP – 3

Administrator 26 lutego 2019, 13:09

23 lutego 2019 r. odbył się Turniej minikoszykówki dziewcząt klas IV o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile. Udział wzięły cztery drużyny z pilskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 7, Szkoły Podstawowej nr 11 oraz gospodynie ze Szkoły Podstawowej nr 3.
Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Po wyrównanych rozgrywkach najlepsze okazały się uczennice z naszej szkoły, które zdobyły złoty medal, przed drużynami z SP – 7, SP – 11 i SP – 6. Wszystkie zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz słodką niespodziankę.
Nasza drużyna prowadzona przez p. Katarzynę Bielawską wystąpiła w składzie: Antonina Błoch, Amelia Chlebek, Wiktoria Cichy, Michalina Cyperska, Julia Drewnowska, Paula Gniot, Wiktoria Grzegorczyk, Laura Juszczak, Marcelina Marciniak, Maja Michalska i Katarzyna Wnuk.
Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!