Tajna Misja w 3b

Administrator 7 czerwca 2021, 22:01

W tym roku Dzień Dziecka w klasie 3b odbył się pod hasłem „Tajna Misja”. Uczniowie, pod kierunkiem wychowawcy p. Dominiki Dryki, mieli wcielić się w rolę tajnych agentów i uratować świat biorąc udział w zorganizowanym w klasie pokoju zagadek, czyli popularnym Escape Room. Zanim przeszli do swojej pierwszej misji musieli zaliczyć test sprawnościowy na boisku szkolnym. Po pozytywnym zaliczeniu testu zostali podzieleni na grupy, by rozwiązać szereg zagadek i łamigłówek ukrytych w klasie i szkole. Oczywiście wszystkie zadania zostały poprawnie wykonane, misja zakończyła się sukcesem, a nasi mali agenci otrzymali nagrody w postaci pysznych lodów. Po trudach walki o lepszy świat przyszła kolej na odpoczynek, więc sala lekcyjna zamieniła się w salę kinową, a uczniowie mogli obejrzeć przygody rodziny superbohaterów z filmu animowanego „Iniemamocni 2”.