Szkolne Walentynki

Administrator 21 lutego 2019, 13:29

14 lutego 2019 r. odbyły się w naszej szkole walentynki. Jest to święto wyjątkowe, bo przesycone miłością i harmonią. Właśnie tego dnia można pokazać lub powiedzieć ukochanej osobie co naprawdę się do niej czuje.12 i 13 lutego uczniowie naszej szkoły mogli wrzucać do specjalnej skrzynki walentynkowe listy do swoich sympatii, koleżanek i kolegów, natomiast w czwartek 14 lutego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdawali kartki. Poczta walentynkowa cieszyła się dużą popularnością i w mig wypełniła się po brzegi, a obdarowanym przyniosła wiele radości i uśmiechu. Na korytarzach i w salach lekcyjnych dominował kolor czerwony, pojawiły się dekoracje związane z tym wydarzeniem. Natomiast „prawo łaski” miał w tym dniu każdy uczeń, który przyszedł ubrany na czerwono.