Sukces Aleksandra Budy z kl. 3c SP

Administrator 23 maja 2017, 21:12

Tagi:

Zgodnie z planem pracy Komisji ds. Młodzieży Okręgu Nadnoteckiego Polskiego Związku Wędkarskiego, rozstrzygnięto Konkursu plastyczny „Czyste wody – zdrowe ryby”. Na konkurs wpłynęło 259 prac plastycznych wykonanych przez dzieci szkół podstawowych i młodzież gimnazjum.
W kategorii wiekowej 7-10 lat oceniono 103 prace.
I miejsce zajął Aleksander Buda (Zespół Szkół nr 1 w Pile), drugie Kacper Piotrowski (SP Kosztowo), trzecie Kornel Marcińczyk (Koło PZW Kaczory) i Antoni Duber (SP Wyrzysk).
Wyróżnienia przyznano: Antoni Kwiatkowski (Szkoła Podstawowa Wyrzysk), Oliwier Urbański (Koło PZW Miasteczko Krajeńskie – SP Grabionna), Klaudia Kaziród (SP Wyrzysk), Dawid Bemsz (SP Człopa), Samira Belaid (SP Wyrzysk), Dominika Głupczyńska (Koło PZW Łobżenica, Ibrahim Belaid (SP Wyrzysk).
Zdobyte nagrody zostaną wręczone na zakończeniu roku szkolnego. Gratulujemy Laureatowi konkursu Olkowi Budzie i jego wychowawcy p. Marzenie Krajewskiej pod której opieką powstawała praca konkursowa.

A.Górny