Spotkanie wigilijne w 2a

Administrator 3 stycznia 2024, 11:34

22 grudnia 2023 r. w klasie 2a odbyło się spotkanie wigilijne. Z tej okazji Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek dla dzieci. Uczniowie: Róża Ereńska, Leon Domachowski i Leon Lechowicz zagrali na instrumentach muzycznych kolędy. Zachęcili nas do wspólnego kolędowania i wprowadzili w świąteczny nastrój. Niespodziankę przygotowała p. Katarzyna Ostaszewska, mama Dominiki, która poprowadziła dla uczniów świąteczne warsztaty. Było wspólne kolędowanie, zabawy ruchowe i tańce. Dzieci miały okazję poznać instrumenty muzyczne, na których kolędy zagrała mama Dominiki. Podczas spotkania uczniowie nawzajem wręczyli sobie prezenty, które trafiły w gusta obdarowanych. Na koniec otworzyliśmy ostatni domek z naszego Kalendarza Adwentowego i życzyliśmy sobie zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia. To był wspaniały dzień! Pani Katarzynie Ostaszewskiej dziękujemy za wspólnie spędzony czas!