Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spotkanie Koła Misyjnego

Administrator 22 czerwca 2022, 13:08

We wtorek 21 czerwca 2022 r., w oratorium parafii św. Jana Bosko odbyło się specjalne spotkanie członków Szkolnego Koła Misyjnego, którzy w tym roku opuszczają mury naszej placówki, a są to z kl. 8a: Hania W., Zosia J., Zuzanna Ś., Amelia P. i Zuzanna Z.; z kl. 8b: Judyta S., Marika M., Wiktoria B., Milena G., Amelia K., Filip Z., Jakub T., Robert P., Zuzanna M., Marta P., Nikodem G. Podczas spotkania przy pizzy i lodach wspominaliśmy wspólnie spędzony czas i przeprowadzone akcje. Znalazł się również czas na wspólną zabawę. Jako opiekun Szkolnego Koła Misyjnego Pani Ewa Koniec bardzo serdecznie dziękuje Małym Misjonarzom za ogromne zaangażowanie i pięcioletnią pracę na rzecz potrzebujących z krajów misyjnych. Dziękuje również rodzicom misyjnych absolwentów, którzy wspierali nas w czasie tych lat. Niech w dalszej drodze życia naszym absolwentom towarzyszą słowa Ks. Mieczysława Malińskiego: „Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka.”