SNAP – konkurs dwuprzedmiotowy dla ósmoklasistów

Administrator 12 kwietnia 2024, 15:03

W czwartek 11 kwietnia 2024r., w Miejskim Konkursie Językowo Matematycznym SNAP dla uczniów klas ósmych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piły wzięło udział dwóch reprezentantów naszej szkoły, których opiekunem była p. Julia Kamińska-Jachnik. Dzielny Maksymilian Królak (7b) spróbował swoich sił rozwiązując test językowy, przygotował również prezentację multimedialną w języku angielskim “Liczby całkowie w życiu codziennym” – “Integres in Everyday Life”. Maksowi towarzyszyła Marta Baranowska (8a) w zastępstwie za nieobecnego kolegę. Mimo wyrównego poziomu nasza drużyna godnie reprezentując szkołę nie znalazła się jednak na podium. Zwyciężyli uczniowie ze szkoły organizującej kokurs – SP 7, drugie miejsce – SP 12, trzecie miejsce SP 6. Njlepszy wynik z testu matematycznego zdobył ósmoklasista z SP 6 zdobywająć 100% punktów! WOW. Natomiast uczennica z SP7 najlepiej rozwiązała test językowy, zdobywając 80% punktów. Dziękujemy Marcie, która zdecydowała się w ostatniej chwili. Dzięki niej Maks mógł zmierzyć się ze starszymi kolegami. Siódmoklasista i jego nieobecny kolega zapewne spróbują swoich sił jeszcze za rok! Trzymamy kciuki!