SERCE NA NAKRĘTKI – EKOLOGICZNY SPOSÓB NA POMAGANIE

Administrator 24 listopada 2022, 17:08

Przed budynkiem naszej szkoły w poniedziałek 21 listopada 2022 r. stanął pojemnik w kształcie serca na plastikowe nakrętki, które zamiast trafić z innymi odpadami plastikowymi do śmieci będą mogły pomóc w akcjach charytatywnych. „Serce” zostało zakupione z funduszy zebranych podczas kiermaszu ciast w dniach 27-28.09.2022 r. Za przekazane pieniądze bardzo serdecznie dziękujemy.

Oficjalnego otwarcia dokonał Dyrektor Szkoły p. Szymon Frydrych, który razem z wicedyrektor p. Agatą Demczar jako pierwsi zasilili nasze serce nakrętkami. W otwarciu uczestniczyli również przedstawiciele samorządu uczniowskiego oraz szkolnego koła PCK.

Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do uczestnictwa w tej szlachetnej inicjatywie. Tak jak dotychczas nakrętki można zanosić do sali 115 i otrzymać pochwałę od p. Julity Cieplińskiej – Weinstock

Wspólnie zadbajmy o to, by nasze „nakrętkowe serce” biło jak najmocniej. Pamiętajmy, że wypełniając serce plastikowymi nakrętkami wypełniamy radością i nadzieją wiele potrzebujących serc.