„Senior w mojej rodzinie”

Administrator 2 grudnia 2021, 21:51

Pani Angelika Adamska informuje o sukcesie naszych uczniów, którzy w miejskim konkursie plastycznym pt. „Senior w mojej rodzinie” odnieśli duży sukces.
Laureatami konkursu zostali: Karolina Dominikowska (5c) 2 miejsce w kategorii wiekowej 10 – 12 lat, Pola Hołubowska (5a) również 2 miejsce w kategorii wiekowej 10 – 12 lat, Kamila Pawłowska (5b) 3 miejsce w kategorii wiekowej 10 – 12 lat, Szymon Konkol (8c) 2 miejsce w kategorii wiekowej 13 – 15 lat.
Oprócz zwycięzców konkursu, swoje upominki za udział w nim odebrali następujące uczniowie: Aleksander Hryckiewicz (5b) i Amelia Kujawa (8b).
Uroczyste rozdanie nagród, miało miejsce w hotelu Arche, podczas zorganizowanego wernisażu w dniu 26 listopada. Uczestnicy konkursu oprócz nagród rzeczowych, w styczniu otrzymają kalendarz, który będzie zawierał wszystkie zwycięskie prace. Jest to szczególne wyróżnienie !
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !