Rozstrzygnięcie konkursu „Kartka Wielkanocna”

Administrator 23 kwietnia 2022, 09:19

Zakończył się organizowany przez Muzeum Okręgowe w Pile Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Kartka Wielkanocna”. Na konkurs nadesłano 125 prac plastycznych wykonanych przez dzieci i młodzież.

W kategorii klas 0-1 przyznano I, II i III miejsce oraz przyznano 5 wyróżnień. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły: Wiktor Domagalski (1a) i Zuzanna Barańska (1b).

W kategorii klas 2-3 przyznano I, II i III miejsce oraz przyznano 6 wyróżnień. Pierwsze miejsce w tej kategorii wiekowej zajęła nasza uczennica  Anna Kiereta (3c), a wyróżnienia otrzymali: Maja Matyszczak (3c), Julia Słota (3a) i Jagoda Peksa (3b).

W kategorii klas 4-6 przyznano dwa I miejsca, II i dwa III miejsca oraz 7 wyróżnień. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali następujący uczniowie z naszej szkoły: Karolina Dominikowska (5c) i Kamila Pawłowska (5b).

W kategorii klas 7-8 przyznano I, II i III miejsca oraz 1 wyróżnienie. Pierwsze miejsce w tej kategorii wiekowej zajął nasz uczeń Alan Chmielewski (7b), trzecie miejsce w tej kategorii wiekowej zajęła Alicja Jagła (7c), a wyróżnienie  otrzymał  Łukasz Domagalski (7a).

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie, a naszym laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!