Rozgrywki w Piłkę Ręczną

Administrator 15 marca 2024, 11:08

Zakończyły się rozgrywki na szczeblu powiatowym w piłce ręcznej na poziomie klas VII – VIII zarówno dziewcząt jak i chłopców. Reprezentanci naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze osiągając: dziewczęta II m, a chłopcy I m w powiecie. Dziewczęta rozgrywały swoje mecze 1 marca, a chłopcy 3 marca 2024 r.

Reprezentacja dziewcząt: Julia Łobos, Lena Wołodkiewicz, Julia Lisowska, Pola Hołubowska, Julia Matuszczak, Laura Piłat, Lena Sikorska, Agata Szarek, Maja Szmyt i Wiktoria Gradowska.

Reprezentacja chłopców: Michał Olechnowicz, Tomasz Buła, Filip Wicher, Jakub Drabik, Jan Ratajczak, Natan Lubkowki, Iwan Werhun, Marco Meier i Dorian Winczek.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na sportowych arenach. Opiekunami zespołów byli p. Iwona Adaszak-Kontek i p. Zbigniew Starszak.