„Retro przerwy”

Administrator 29 listopada 2021, 15:43

W ostatnim tygodniu listopada zaprosiliśmy naszych starszych uczniów na „Retro przerwy”. Od poniedziałku do piątku na każdej przerwie obiadowej p. Dominika Dryka zachęcała uczniów klas z poziomu 4-8 do zabawy z wykorzystaniem naklejonych gier podwórkowych. Nasi uczniowie nie tylko świetnie się bawili, ale równocześnie powtarzali tabliczkę mnożenia lub słówka z języka niemieckiego. W ramach „Retro przerw” młodzież naszej szkoły wzięła również udział w zajęcia ruchowych „English go” prowadzonych przez p. Bartosza Małka z wykorzystaniem różnych przyborów sportowych. Zarówno naklejki gier podłogowych, jak i sprzęt sportowy szkoła otrzymała w ramach Festiwalu Rekreacji zorganizowanego przez Gminę Piła. Kochany Młody Człowieku pamiętaj: Nie daj się jesiennej chandrze czy przeziębieniu! Uśmiechnij się i bądź aktywny! To tak niewiele, a zmienić może naprawdę wiele.