Quiz z wiedzy o Pile dla klas piątych

Administrator 7 marca 2022, 12:22

4 marca 2022 r. z okazji nadania Pile praw miejskich, odbył się w naszej szkole quiz wiedzy o Pile dla klas piątych.
Każda klasa wcześniej wytypowała 3-osobową drużynę, która odpowiadała na losowo wybrane pytania dotyczące naszego miasta oraz wykonywała zadania. Zadaniami długoterminowymi było wykonanie plakatu, przedstawiającego wybrany pomnik znajdujący się na terenie miasta Piły oraz przygotowanie hasła, wierszyka, rymowanki, scenki lub piosenki reklamującej nasze miasto.
Klasy solidnie przygotowały się do quizu- poziom wiedzy wszystkich drużyn był bardzo wysoki, jak i doskonale spisali się pozostali uczniowie poszczególnych klas, którzy żarliwie dopingowali swoim drużynom.
Słodkie upominki dla klas ufundowała Rada Rodziców.
A oto wyniki poszczególnych klas: I miejsce klasa 5c, II miejsce klasa 5b, III miejsce klasa 5a