Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Przywitaj z nami Wiosnę”

Administrator 16 kwietnia 2024, 08:28

13 kwietnia na pilskiej Wyspie uczniowie klasy 3a wraz z wychowawcą p. Dominiką Dryką wzięli udział w pikniku: „Przywitaj z nami wiosnę” zorganizowanym przez Urząd Miasta Piły. Reprezentacje wszystkich pilskich szkół podstawowych otrzymały od organizatorów specjalne zadania. Dzieci wraz z nauczycielem koordynatorem musiały przygotować i zaprezentować krótki program artystyczny, wykonać marzannę oraz wiosenną fotoramkę. Nasza reprezentacja przygotowała wiersz Jana Brzechwy „Przyjście wiosny” oraz dwa tańce: popularną belgijkę oraz układ taneczny do utworu „Chocolate”. Po występie dzieci i rodzice mogli skorzystać z darmowych atrakcji (zamki dmuchane, wata cukrowa, kawa, konkursy z nagrodami). Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów za zaangażowanie i pomoc w realizacji zadań. W ramach projektu klasa 3a zorganizuje również event szkolny, podczas którego zaprezentuje swoje talenty i wykonane zdania koleżankom i kolegom z innych klas. Więcej szczegółów już niebawem.