Prawa Dziecka – prezentacja i konkurs

Administrator 7 grudnia 2017, 14:00

W związku z obchodami w Pile Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka w dniach 13 – 20 listopada 2017 r. uczniowie Kacper Kozłowski i Mikołaj Suchecki pod nadzorem nauczycieli: pp. Danuty Bogusławskiej i Małgorzaty Gracz przygotowali prezentację multimedialną w tym temacie.
W tym samym czasie ogłoszony został dla wszystkich uczniów szkoły konkurs na wiersz, hasło, rymowankę dotyczącą dzieci i ich praw. Pierwsze miejsce zajęły Zuzanna Grąbczewska i Klaudia Olszewska (2B gimnazjalna), drugie miejsce Maciej Gerl (3b), trzecie miejsce: Bartek Piwoński, Adam Witwicki, Maks Grela, Jakub Stefaniak (5c), a wyróżnienie otrzymał Hubert Żelazny (7a).
Wszystkim tym, którzy otrzymali nagrody gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
Prezentacja multimedialna Prawa Dziecka dostępna jest na facebooku szkoły