Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pożegnanie absolwentów

Administrator 27 czerwca 2022, 11:10

23 czerwca 2022 r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Podczas spotkania wręczono świadectwa z wyróżnieniem (Maksymilian Baryło, Amelia Pabiś, Marcin Płachta, Mikołaj Płachta, Zuzanna Świerczek, Hanna Wilant, Jakub Wojcieszek, Lena Adamczyk, Wiktoria Bolesta, Aleksandra Heinrich, Amelia Kujawa, Marika Maciejewska, Hubert Margowski, Wojciech Markiewicz, Robert Piasecki, Marta Piwońska, Kinga Bisingier, Zlata Lymar, Sandra Śnioszek, Piotr Trembo)  oraz Srebrne Tarcze uczniom najlepszym w nauce i zachowaniu (Jakub Wojcieszek, Wiktoria Bolesta, Amelia Kujawa, Robert Piasecki, Kinga Bisingier, Piotr Trembo), a także nagrody i wyróżnienia tym spośród uczniów, którzy wyróżnili się w nauce, działalności wolontariackiej i społecznej oraz udziałem w konkursach.

Podczas uroczystości poznaliśmy Prymusa Szkoły: Roberta Piaseckiego z klasy 8b. Sportowcami Szkoły zostali Hanna Wilant i Jakub Wojcieszek z klasy 8a.

Uhonorowano również uczniów z najwyższą średnią w swoich klasach (Jakub Wojcieszek – śr. 5,33, Amelia Kujawa – śr. 5,61, Kinga Bisingier – śr.5,44), którzy tak jak Prymus i Sportowcy Szkoły dokonali wpisu do Księgi gratulacyjnej naszej szkoły.

Medale „Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach  sportowych” otrzymało 15 uczniów z klasy 8a i 8b wyróżniających  się w sporcie: Maksymilian Baryło, Zofia Juszczak, Joanna Kuzka, Marta Lewińska, Oskar Matyszczak, Amelia Pabiś, Marcin Płachta, Mikołaj Płachta, Zuzanna Świerczek, Hanna Wilant, Jakub Wojcieszek, Lena Adamczyk, Oliwer Chowra, Hubert Margowski, Wojciech Markiewicz.

Wszystkim absolwentom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego oraz dalszych sukcesów w nowych szkołach!