Nagrody Prezydenta Miasta Piły

Administrator 28 września 2021, 13:43

27 września 2021 r. w RCK uczniowie pilskich szkół podstawowych odebrali Nagrody Prezydenta Miasta Piły w ramach lokalnego programu wspierania uzdolnionych uczniów. Nagrodzeni zostali ubiegłoroczni prymusi oraz uczniowie wybitnie uzdolnieni i odnoszący sukcesy w zawodach sportowych. Impreza przebiegała w cieniu epidemii SARS-COVID-19, dlatego wszyscy uczestnicy musieli zastosować się do wymogów sanitarno – epidemiologicznych.
Prezydent Piotr Głowski spośród wszystkich uczniów pilskich szkół podlegających Gminie Piła nagrodził 106 uczniów, wśród których było dwóch uczniów naszej szkoły wyróżnionych za osiągnięcia sportowe.
Naszą szkołę reprezentowali:
– uczeń klasy 8b Hubert Margowski, który zajął II miejsce
w Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w biegu na 1000m z przeszkodami oraz V miejsce w Ogólnopolskich Finałach Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 1000m,
– uczeń klasy 7a Filip Rysiewski, który zajął III miejsce w Ogólnopolskich Finałach Czwartków Lekkoatletycznych w skoku w dal, III miejsce w Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Stylów, IV miejsce w ST w Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego Dzieci i Juniorów Młodszych w stylach, VI miejsce w LA w Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego Dzieci i Juniorów Młodszych w stylach.
Wszystkim nagrodzonym, a szczególnie naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!