Na lodowisku z 5b i 5c

Administrator 28 lutego 2019, 14:06

27 lutego 2019 r. uczniowie klasy 5b i 5c wraz z wychowawcami p. Krystyną Bukowską i p. Julią Kamińską – Jachnik wybrali się na pilskie lodowisko. W Aquaparku, budynku, w którym znajdowało się lodowisko rozpoczęła się wspaniała zabawa. Najpierw uczniom został przypomniany regulamin bezpiecznego zachowania na lodzie. Przede wszystkim pamiętać należało, aby poruszać się w jednym kierunku! Następnie udaliśmy się do szatni by założyć łyżwy, w cenie były również kaski. Zasada „Bezpieczeństwo ponad wszystko” przeświecała nam tego dnia. Nie zabrakło dodatkowych opiekunów wspomagających dzieci na lodowisku: tata Mariki z kl. 5b, pan Leonard Maciejewski, mama Kuby z kl. 5c pani Monika Szczepska oraz niespodzianka, prawdziwy hokeista z krwi i kości, pan Krystian Nahajowski. Opiekę nad uczniami sprawowała też p. Elżbieta Wrzesińska, za co bardzo dziękujemy. Ci którzy byli tu po raz pierwszy nauczyli się jeździć, z czego obie wychowawczynie były bardzo dumne! Należy pokonywać swoje słabości i gnać do przodu, jak to miało miejsce dzisiaj na lodowej tafli. Zmęczeni, ale pełni wrażeń, z uśmiechem, co niektórzy z marzeniami na przyszłość – pozostania wielkiej sławy HOKEISTĄ – wróciliśmy szczęśliwie do szkoły. Przede wszystkim bardzo dziękujemy opiekunom sprawującym nadzór na samym lodowisku – bez Was ta impreza nie odbyłaby się.