Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt

Administrator 30 listopada 2022, 16:11

26 listopada 2022 r. odbyła się pierwsza runda eliminacyjna grupy drugiej Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 6 w Pile, która gościła na swych boiskach dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Podstawowej nr 3. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Do rundy finałowej awansowały dwa pierwsze zespoły. Nasze dziewczęta mimo, że w osłabionym składzie dzielnie stawiały czoła przeciwniczkom. Nie wywalczyłyśmy awansu, ale zebrałyśmy kolejne doświadczenia. Szkołę reprezentowały: Maja Michalska, Julia Drewnowska, Natalia Honcharova, Weronika Łada, Milana Priadko, Oliwia Utecht (8a) i Lena Jurgiewicz (8b).