Mikołajkowy Event Sportowy

Administrator 11 grudnia 2017, 15:20

7 grudnia 2017 r. przedstawiciele klas 3 wzięli udział w Mikołajkowym Evencie Sportowym zorganizowanym w Szkole Podstawowej numer 2 w Pile.
Nasi reprezentanci w składzie: Oliwia Utecht, Hubert Armuszewski, Grzegorz Staszak i Filip Rysiewski z klasy 3a, Agata Tomaszewska i Jeremi Tancogne z klasy 3b, Michalina Cyperska, Dorota Skwara, Nikola Skwarek, Natalia Szatan, Oliwier Otto, Gabriel Sobolewski i Miłosz Wróblewski z klasy 3c, Amelia Chlebek, Maja Michalska i Jakub Kluczak z klasy 3d oraz Oliwia Gardocka, Amelia Tomaszewicz, Karani Asenov i Ismail Kamenov z klasy 3e, dumnie i walecznie reprezentowali naszą szkołę. Ich zacięcie zaowocowało zdobyciem II miejsca !
Cały zespół otrzymał pamiątkowe dyplomy i medale, a szkoła natomiast otrzymała pamiątkowy puchar. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.