Mikołajki w „Budowlance”

Administrator 10 grudnia 2018, 17:51

6 grudnia 2018 r. uczniowie klas ósmych pod opieką p. Agnieszki Łajdych wzięli udział w Festynie Mikołajkowym zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile, tzw. Budowlankę. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia szkoły i wszystkich pracowni zawodowych, a także wzięcia udziału w warsztatach renowatorskich i matematycznych. Mogli również porozmawiać z doradcą zawodowym z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży.
W tym szczególnym dniu uczniowie mogli w pełni poczuć klimat szkoły i zobaczyć ją przez pryzmat zainteresowań uczniów i wszystkich oferowanych przez nią kierunków kształcenia. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem oglądali prace uczniów, rozmawiali z nauczycielami i sami próbowali swoich sił biorąc udział w przygotowanych dla nich warsztatach.
Udział w tej wyjątkowej imprezie dał naszym uczniom możliwość poznania szkoły, nauczycieli, kierunków kształcenia i większość z nich utwierdził w decyzji wyboru właśnie tej placówki edukacyjnej.