Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Administrator 25 października 2022, 20:26

W dniu 14 października 2022 r. o godz. 1100 odbyły się w RCK Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji dyrektorzy i nauczyciele szkół i przedszkoli podległych Gminie Piła zostali uhonorowani Nagrodami Prezydenta Miasta Piły wręczonymi przez pana Prezydenta Piotra Głowskiego oraz Przewodniczącą Rady Miasta Piły panią Marię Kubicę.

Nagrody z rąk prezydenta Piotra Głowskiego odebrało 24 nauczycieli i 6 dyrektorów. Z naszej szkoły nagrodę Prezydenta Miasta Piły otrzymały: p. Angelika Adamska i p. Marianna Rysiewska.

Pan Prezydent wręczył także listy gratulacyjne nauczycielom, którzy w czasie wakacji uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Aż 31 nauczycielom prezydent Piły pogratulował awansu na stopień nauczyciela dyplomowanego. Wśród wyróżnionych nauczycieli były także nauczycielki z naszej szkoły: pp. Julita Cieplińska-Weinstock, Karolina Świgoń i Elżbieta Wrzesińska.

Następnie pan prezydent przekazał dyrektorom szkół i przedszkoli życzenia dla wszystkich pracowników oświaty.