Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Zima w origami”

Administrator 2 lutego 2022, 08:43

W grudniu 2021 roku Szkoła Podstawowa nr 11 w Pile zorganizowała Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Zima w origami”, w którym wzięły udział również dzieci z naszej szkoły. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie zimy z zastosowaniem techniki płaskiego origami. Naszą świetlicę reprezentowały: Wanessa Pieczul, Wiktoria Witos i Mariia Zaporozhska. W styczniu 2022 roku ogłoszono wyniki konkursu, a w pierwszym dniu po feriach zostały wręczone dyplomy i nagrody. Bardzo nam miło, że I miejsce w kategorii klas pierwszych przyznano pracy, której autorką była Wiktoria Witos, a III miejsce w tej kategorii otrzymała Mariia Zaporozhska. W kategorii klas drugich I miejsce zajęła Wanessa Pieczul. Laureatkom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.