Mam Talent

Administrator 12 kwietnia 2024, 15:11

12 kwietnia społeczność uczniowska miała niepowtarzalną okazję zaprezentowania swoich pasji, talentów i zainteresowań w corocznej imprezie pod hasłem „Mam Talent”.

Pod czujnym okiem jury w składzie: Joanna Jaruga, Karolina Dominikowska i Olga Palińska, przy prowadzeniu p. Agnieszki Czobit i pod muzyczną opieką p. Barka Małka, Olka Walczaka i Bartłomieja Kułdosza, uczniowie tańczyli, śpiewali i grali, opowiadali dowcipy, prezentowali sztuki walki i inne umiejętności. Wszystko obserwowała dopingująca publiczność.  Występy były fenomenalne, wspaniale przygotowane i profesjonalnie zaprezentowane. Z wielkim trudem, jury wyłoniło następujących zwycięzców:

– na poziomie klas I-III: I miejsce: taniec Julii Maluchy, Amelii Mazur, Kornelii Szwochertowskiej i Anny Bojarczyk (2c), II miejsce: taniec Leny Kobiołki (2c), III miejsce: śpiew Piotra Wącisza (2c),

– na poziomie klas 4-8: I miejsce: Dariusz i Arkadiusz Szczerba – gra na saksofonie, II miejsce: Urszula Rentz i Stanisław Siwiak – taniec, III miejsce: Krzysztof Lasota i Szymon Janiak –  opowiadanie dowcipów.

Wszystkim uczestników serdecznie gratulujemy talentów i odwagi i zapraszamy na występy w przyszłym roku!