„Mały Książę”

Administrator 6 kwietnia 2022, 11:34

Teatr terapeutyczny „Razem” działający przy Środowiskowym Domu Pomocy Społecznej w Pile  zaprosił młodych widzów, uczniów naszej szkoły na fantastyczny spektakl teatralny pt. „Mały Książę” inspirowany klasyką literatury dziecięcej Antoine’a de Saint – Exupery.

Miłośnicy teatru mogli odbyć ucztę duchową biorąc udział w spektaklu „Mały Książę”, spektakl teatralny odbył się w dniu 4 kwietnia 2022 r. w Młodzieżowym Domu Kultury. Na wyżej wymienione wydarzenie zostali zaproszeni uczniowie klas siódmych i klasy szóstej, co istotne zamiast klasycznych biletów uczniowie mieli za zadanie dostarczyć materiały plastyczne i przybory szkolne dla mieszkańców Ukrainy, którzy przybyli do naszego miasta w tak trudnym dla nich czasie.

Cudowny spektakl, pełen wzruszeń, opowiadający o ponadczasowych wartościach takich jakich miłość, przyjaźń, odpowiedzialność za drugiego człowieka. Nietuzinkowa kosmiczna scenografia, fantastyczne stroje i świetna gra aktorska podopiecznych Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej przeniosła nas w prawdziwy niezwykły świat Małego Księcia.  Dziękujemy za niezwykły, magiczny czas aktorom teatru „Razem”, którzy włożyli w wyżej wymieniony spektakl całe serce.