Konkurs Recytatorski

Administrator 4 marca 2019, 15:07

28 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Lotników Polskich w Pile odbył się Miejski Konkurs Recytatorski Młodzieży Szkół Podstawowych „… nic ponad czar miłości”. Szkołę Podstawową nr 3 w Pile reprezentowały trzy uczennice: Marcelina Grabowska(7a), Klaudia Olszewska (3b gimnazjum) i Amelia Wiśniewska (8c). Opiekę nad uczennicami sprawowały p. Krystyna Mańkowska i p. Agnieszka Zühlke.
Wszyscy uczestnicy wspaniale przygotowali recytację wierszy miłosnych. Konkurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze, a uczestnictwo w nim pozwoliło recytatorom na zaprezentowanie sowich możliwości recytatorskich. Po wysłuchaniu recytacji wierszy wszystkich uczniów, jury oceniło i wyłoniło zwycięzców. Marcelina Grabowska otrzymała wyróżnienie i nagrodę rzeczową, a Klaudia Olszewska i Amelia Wiśniewska piękne podziękowania za udział w konkursie.
Gratulujemy naszym wspaniałym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!