Konkurs plastyczny PCK

Administrator 28 listopada 2022, 19:06

22 listopada 2022 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego przeprowadzonego przez Szkolne Koło PCK „KREW RATUJE ŻYCIE – KRWIODAWSTWO W OCZACH DZIECI”. Krew to unikalny lek dający życie i zdrowie innym. W Polsce występują ciągłe jej braki. Upowszechnianie idei honorowego krwiodawstwa jest sposobem na uzupełnianie zapasów krwi. Dzieci biorące udział w konkursie zachęcają dorosłych do dzielenia się cennym darem jakim jest krew poprzez malowanie.

W tym roku zwyciężyła Wiktoria Witos (2c), II miejsce zajął Korneliusz Klorkowski (2b), III miejsce zdobył Antoni Konik (2b), a wyróżnienie zdobyła Nadia Parecka (1a).

Wszystkim uczestnikom konkursu, a w tym roku było 15 prac plastycznych, nagrody wręczył przedstawiciel fundatora, pan Mirosław Welc, prezes Oddziału Rejonowego PCK w Pile.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy uczestnikom konkursu.