Konkurs plastyczno – zdrowotny „Owocowo-warzywny Stworek”

Administrator 15 listopada 2021, 22:40

Miło nam poinformować, że 8 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – zdrowotnego pt. „ Owocowo – warzywny Stworek”. Komisja konkursowa w skład której wchodzili: przedstawiciele grona pedagogicznego: p. Ewelina Iwan – Parecka, p. Angelika Adamska, przewodnicząca Rady Rodziców p. Magdalena Wojcieszek – Kadur oraz przedstawiciele społeczności uczniowskiej: Szymon Konkol, Maja Piłat, zgodnie wyłonili sześciu laureatów. Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: prace wykonane na płaszczyźnie i prace wykonane przestrzennie.
Zwycięzcy pierwszej kategorii to: miejsce 1 – Amelia Barszcz (3c), miejsce 2 – Zuzanna Barańska (1b), miejsce 3 – Bartosz Iwański (2c).
Zwycięzcy drugiej kategorii to: miejsce 1 – Wanessa Pieczul (2a), miejsce 2 – Bartosz Gradecki (2a), miejsce 3 – Ksawery Macek (2b).
Wszystkim uczestnikom konkursu zostały wręczone nagrody i pamiątkowe dyplomy. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.