Konkurs „Piła – lubię to!”

Administrator 14 czerwca 2023, 21:00

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 2 czerwca podczas odbywających się Targów Pracy Młodych uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Konkursu TIK TOK „Piła – Lubię to!”.  Organizatorem konkursu pn. „Piła – lubię to!”, który został zorganizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, był Prezydent Miasta Piły. Zadaniem konkursowym było nakręcenie autorskiej reklamy wybranego miejsca w Pile, aby zachęcić przedsiębiorców, turystów i młodzież do odwiedzania ciekawych miejsc na terenie miasta Piły. Wśród laureatów konkursu znaleźli się: Jakub Bańka, Michalina Gacek, Jakub Sawicki, Jakub Wnuk oraz Nikola Borysewicz. Nagrody za wyróżnione filmy nasi uczniowie otrzymali z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Piły pani Beaty Dudzińskiej. Serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do polubienia filmików: