Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

Administrator 30 listopada 2020, 16:47

W dniu 26 listopada zakończyły się szkolne eliminacje konkursu plastycznego na Kartkę Bożonarodzeniową przeprowadzone przez p. Angelikę Adamską. Informujemy, że wszystkie kartki przeszły do następnego etapu. Prace uczniów, starannie zapakowane, zostały wysłane do Domu Kultury w Pleszewie. Wyniki konkursu zostaną przedstawione na oficjalnej stronie organizatora konkursu. Uroczyste podsumowanie i wystawa prac, będzie mieć miejsce 12 grudnia 2020 r. (sobota) o godz. 16:00 w Domu Kultury w Pleszewie
ul. Kolejowa 3.
Naszym uczestnikom, bardzo dziękujemy za trud włożony w zmagania plastyczne. Prace, które otrzymaliśmy są piękne i mają dużą szansę wygrać. Będziemy za to mocno trzymać kciuki! Powodzenia!