Klub Młodego Odkrywcy na Święta

Administrator 18 grudnia 2023, 10:38

W ramach zajęć rozwijających zainteresowania z p. Anną Popławską uczniowie należący do Klubu Młodego Odkrywcy w miesiącach listopad i grudzień stworzyli wiele pięknych rzeczy związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Mając do dyspozycji włóczkę, watę i rolkę po papierze toaletowym wykreowaliśmy piękne Mikołaje, które można powiesić na choince. Ze skarpetek stworzyliśmy pięknego bałwana, a z patyków i szyszek, które znaleźliśmy w lesie zbudowaliśmy przepiękne choinki. Z sody i odrobiny pianki do golenia wytworzyliśmy trochę śniegu, aby nadchodzące Święta były białe. Przygotowaliśmy też aromatyczne perfumy o zapachu goździków, cynamonu, anyżu i pomarańczy, które potrafią wypełnić tym pięknym zapachem cały dom.

Zachęcamy do korzystania z naszych pomysłów, aby Wasze Święta również wypełniły się pięknem ozdób i zapachów.