Klasa 8a w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra

Administrator 25 października 2022, 20:29

Jest takie powiedzenie, że dobro wraca. Kiedy to w maju ubiegłego roku szkolnego, ówczesne klasy siódme uczestniczyły w akcji sprzątania lasu zorganizowanej przez Nadleśnictwo Zdrojowa Góra, nikt nie myślał o korzyściach innych niż te, że dbając o środowisko naturalne, dbamy o siebie i przyszłość następnych pokoleń. Jednak dyrekcja Nadleśnictwa wraz z osobą pani Anny Kałki postanowiła docenić uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 3 zapraszając ich na ciekawą prelekcję na temat „Segregacji śmieci”. Tym sposobem 17 października klasa 8a mogła nie tylko zgłębić temat segregacji ale również wysłuchać ciekawych opowieści. Na koniec wizyty, przy przepięknej pogodzie uczniowie upiekli sobie kiełbaski w ognisku, które rozpaliła pani Anna jedną zapałką.  Było radośnie i wesoło.