Kiermasz charytatywny

Administrator 28 listopada 2022, 19:01

18 listopada w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz w celu zebrania funduszy na nową wykładzinę do świetlicy szkolnej. W ramach kiermaszu zorganizowano mnóstwo atrakcji. Na parterze każdy uczeń i rodzic miał możliwość skorzystania z loterii książkowej. Loteria była podzielona na literaturę dziecięcą oraz literaturę dla starszych miłośników książek, łącznie było 220 losów. Tuż obok można było posmakować wspaniałych wypieków cukierniczych: bez, muffinek, ciast i ciasteczek. Te cukiernicze cuda przygotowali nasi uczniowie wraz ze swoimi rodzicami.

Na pierwszym piętrze powstał punkt gastronomiczny z przepysznymi goframi domowej roboty. W tym miejscu pragniemy podziękować Pani Ewelinie Krasce, Pani Sylwii Niedźwieckiej i Pani Annie Krysiak, które sprawiły, że w całej szkole roznosił się cudowny zapach świeżych i cieplutkich gofrów. To stoisko cieszyło się niezwykłą popularnością wśród dzieci i młodzieży. W tym samym czasie na pierwszym piętrze Pani Natalia Kozieł oczarowała wszystkie dziewczynki przepięknymi kolorowymi warkoczykami, malowaniem buzi a także brokatowymi tatuażami. Nasze wspaniałe uczennice ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod kierunkiem Pani Eweliny Iwan – Pareckiej wspierały wyżej wymienione wydarzenie, czarowały także balonowe cuda, które przyciągnęły tłumy dzieci zwłaszcza z edukacji wczesnoszkolnej. W tym miejscu dziękujemy wszystkim rodzicom którzy wyposażyli swoje pociechy w fundusze, aby mogły wesprzeć wyżej wymienione wydarzenie. Dziękujemy wszystkim mamom, które w finezyjny i unikatowy sposób zaczarowały nasze podniebienia wypiekając przepyszne słodkości. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie, szczególne podziękowania należą się Pani Magdalenie Kadur, której fachowa pomoc jest nieoceniona. Cieszymy się, że kiermasz cieszył się niezwykłą popularnością, a każdy zainteresowany mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie zebrane fundusze zostały przekazane Radzie Rodziców naszej szkoły, która dokona zakupu wykładziny do świetlicy.