Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Kapsuła czasu w 6b

Administrator 17 lutego 2020, 21:24

13 lutego 2020 r. w klasie 6b odbył się ważny dzień podsumowujący pracę w I półroczu. Uczniowie jeszcze przed feriami przygotowali kolejną kartę, na której zamieścili ulubione słowo, piosenkę czy opisali niezapomniany dzień 2019 r. Kartę dołączyli do tworzonej od klasy czwartej kapsuły czasu – będzie ona wspaniałą pamiątką po zakończeniu podstawówki. Dzisiaj, 13 lutego, wychowawczyni klasy, pani Julia Kamińska-Jachnik wręczyła wszystkim uczniom medale za ciężką, ale zarazem owocną pracę w I półroczu roku szkolnego. Nasza klasa plasuje się w czołówce najlepszych klas w szkole. Miłą niespodzianką była pizza, która nawiązywała do minionego światowego dnia pizzy. Te integracyjne zajęcia wywołały uśmiech na twarzach uczniów językowej klasy szóstej.

Scroll Up